Kuvaus
Perheomisteinen Primrose Guest House sijaitsee Lontoossa vain 5 minuutin kävelymatkan päässä Belsize Parkin metroasemalta. Tarjolla on huoneita, joissa on oma kylpyhuone ja ilmainen WiFi, sekä lämmin tai mannermainen aamiainen.
Kaupungissa Lontoo (Camden)
Primrose Guest House sijaitsee aivan kaupungin sydämessä ja sen läheltä löytyy muun muassa Lontoon eläintarha ja Lord's Cricket Ground. Tämän matkustajakodin lähellä sijaitsee KoKo London ja London Business School.
Etäisyydet on laskettu linnuntienä hotellista kiinnostavaan kohteeseen tai nähtävyyteen eivätkä ne välttämättä kerro oikeaa reitin pituutta kohteeseen. Etäisyys pyöristetään lähimpään sataan metriin. Lontoon eläintarha - 1,4 km Lord's Cricket Ground - 2,1 km London Business School - 2,3 km Madame Tussaudin vahamuseo - 2,8 km Kuninkaallinen musiikkiakatemia - 2,8 km British Library - 3,2 km BT Tower - 3,3 km Lontoon yliopisto - 3,4 km Selfridges - 3,7 km Emirates Stadium - 3,7 km Marble Arch - 3,8 km Russell Square - 3,9 km London Palladium Theatre - 4 km British Museum - 4,1 km Portobello Roadin markkinat - 4,5 km Lähimmät lentokentät ovat: Lontoo (LCY-London City) - 15,5 km Lontoo (LHR-Heathrow) - 21,6 km Lontoo (XQE-Ebbsfleetin kansainvälinen rautatieasema) - 35,4 km Lontoo (LTN-Luton) - 39,7 km Lontoo (LGW-Gatwick) - 43,5 km Hotellin Primrose Guest House ensisijainen lentokenttä on Lontoo (LHR-Heathrow).
- Palvelut
- Päiväkoti
- Huonepalvelu
- Silitysrauta
- Matkatavarasäilytys
- Lipunmyynti
- Yleinen kylpylä
- Retkien myyntipiste
- Lastenhoitopalvelu huoneessa
- Kahvinkeitin
- Kuivausrumpu
- Muut
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Hissi
- Vastaanotto
- Pikkolopalvelu
- Wifi
- Nopea kaapeliyhteys
- Ravintolat
- Jaettu keittiö
- Ravintola, jossa grilli
- Aktiviteetit
- Tennis
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Lähtöselvitys: 14.00–21:00
- Uloskirjautuminen: 11.00–11:00
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleistä
- : #{numberOfPersons}
- : #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution : #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
Date de paiement : #{ depositTime }
Horaires d'arrivée et départ
Arrivée en dehors des horaires prévus / Remise des clés : #{ lateCheckin }
Numéro d'enregistrement touristique : #{ registryNumber }
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erinomainen
Perustuu 234 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Lontoo
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 234
R
Ryan D
04/12/2019
“Yöpyminen Primrose-hotellissa oleskelemalla halkeilevaa aamiaista”
Tämä on loistava paikka yöpyä (yön liikematka). Huone oli kooltaan hyvä, siinä oli kaikki tarvitsemani: silitysrauta, silityslauta, hiustenkuivaaja, vedenkeitin kahvin ja teen kanssa. kaappitilaa pukuni ripustamiseen Suihku ja silmä, hyvä koko ja kaikki erittäin siisti. Pidin kirjasesta, jossa oli … lisää
K
Karina272
Toronto, Kanada
26/10/2019
“Erinomainen vierashuone”
Olen yöpynyt Primrose Guesthousessa useita kertoja. Siitä on tullut kotini poissa kotoa, kun olen Lontoossa. Se on tahraton, viehättävä ja hyvällä paikalla rauhallisella, vehreällä kadulla upealla naapurustolla, josta löydät upeita paikallisia ravintoloita, pubeja ja kauppoja. Isäntäsi Lehka tekee … lisää
B
BeerL0vers
Los Angeles, Kalifornia
20/06/2019
“Täydellinen paikka yöpyä Lontoossa”
Ihastuttava viktoriaaninen koti rauhallisella asuinalueella, 5 minuutin kävelymatkan päässä Belsize-metroasemalta. Suuri huone ja sänky. Aamiainen valmistetaan tilaamaan ja tarjoillaan pienessä ruokasalissa, joka on jaettu muiden vieraiden kanssa. Se oli täydellinen.
K
koolessex
Lontoo, Yhdistynyt kuningaskunta
19/08/2019
“Upea sijainti”
Nautimme täällä saapumisestamme, kun omistaja tervehti meitä ystävällisesti ja antoi meille muutamia vinkkejä. Huoneemme oli ylimmässä kerroksessa kunnon kokoinen, mutta meluisa wc-ovi sekä huoneen ovenkahva olivat löysät, yritimme lukita oven . . Oli kaikki tarvitsemasi teetä, kahvia, pieni tv, jo… lisää
M
M9828CClisac
Hongkong, Kiina
06/01/2020
“Hyvä sijainti”
Majoitimme Primrose-majatalossa 4 yötä. Sijainti on loistava, pohjoisella linjalla ja lähellä Camdenia. Se on erittäin mukavalla hiljaisella kadulla, mutta aivan nurkan takana muutamasta baarista, pubista, ravintolasta ja viereltä. Meillä oli aamiainen huoneen kanssa, mutta ei koskaan ollut sitä, k… lisää